Wyszukiwarka

  • fr-FR
  • English (UK)

Firma Forfarm Sp. z o. o. oferuje szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów farmaceutycznych w niższych cenach.

Działalność naszej firmy opiera się na procedurze importu równoległego, która funkcjonuje w krajach Unii Europejskiej od 40 lat, a w Polsce korzystanie z niej możliwe jest od roku 2004 tj. od chwili przystąpienia Polski do UE.

W różnych krajach UE ten sam lek można kupić w różnych cenach. Różnice te pozwalają na sprowadzanie produktów tego samego producenta z jednego kraju i sprzedawaniu ich w innym, po niższej cenie. Pozwala to na obniżenie kosztów terapii, bez zmiany jej skuteczności.

Leki z importu równoległego są to dokładnie takie same leki, jak te sprzedawane przez producentów. Jedyna różnica to opakowanie, gdyż produkty z importu równoległego przed wprowadzeniem do obrotu w Polsce są przepakowane oraz dołączana jest polskojęzyczna ulotka. Przepakowanie to proces, który nie ingeruje w opakowanie bezpośrednie leku. Cały proces prowadzony jest pod rygorem Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice) i nie wpływa na skuteczność terapeutyczną leku.

Poszukujesz tańszych leków?
Zapytaj w aptece o import równoległy.

 

About us

Forfarm Sp. z o.o. started up with the commercial activity at the end of 2006. We are a pharmaceutical wholesale company with an established position in the pharmaceutical market. We focus on the parallel import of medicinal products and export to the EU countries.

  • Nasza misja
    The parallel import procedure has been present on the EU market for over 40 years. In Poland it became possible in 2004, upon Poland’s accession to the EU. Based on the principle of the free movement of goods we can offer high quality medicinal products at competitive prices. Our parallel import licences


Read more

Contact

Forfarm Sp. z o.o.
04-458 Warszawa
ul. Chełmżyńska 219
+48 22 206 55 55
office@forfarm.eu

The pharmaceutical wholesale company

Forfarm Sp. z o.o.
04-458 Warszawa
ul. Chełmżyńska 219
Permission to run a pharmaceutical wholesaler: GIF-N-411/649/1-6/MSH/12, GIF-N-4430/46/AB/12

Cookies Policy
Copyright © 2016. Forfarm Sp. z o.o..