Wyszukiwarka

TELEFON: +48 22 206 55 55     Email: office@forfarm.eu
  • fr-FR
  • English (UK)

Firma Forfarm Sp. z o. o. rozpoczęła działalność handlową w 2006 r. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym. Głównym kierunkiem działania naszej firmy jest obrót produktami leczniczymi w ramach procedury importu równoległego oraz export do licencjonowanych podmiotów w krajach Unii Europejskiej.

 

Procedura importu równoległego funkcjonuje w krajach UE od 40 lat. W Polsce korzystanie z niej możliwe jest od roku 2004 tj. od chwili przystąpienia Polski do UE. Dzięki zasadzie swobodnego przepływu towarów pomiędzy krajami Unii Europejskiej mamy możliwość zaproponowania wysokiej jakości produktów leczniczych w niższych cenach. Nasze rejestracje

 

Siedziba firmy oraz hurtownia farmaceutyczna mieszczą się w Warszawie, przy ul. Chełmżyńskiej 219 mapa. Jesteśmy jednym z największych importerów równoległych w Polsce. Posiadamy 270 licencji na produkty farmaceutyczne i liczba ta stale się powiększa.

 

Mamy ugruntowaną pozycję na wielu rynkach UE. Zbudowaliśmy relacje biznesowe z partnerami w 20 krajach UE i nadal je rozwijamy. Sprzedajemy ponad 520 produktów.

 

Nasza misja

  • Być firmą postrzeganą przez naszych dostawców i odbiorców jako wiarygodny, niezawodny importer równoległy oraz partner biznesowy.

 

Nasza wizja

  • Być preferowanym dostawcą dla naszych klientów.

 

Nasze wartości

  • Wysoka jakość współpracy oraz zadowolenie klienta,
  • Doświadczeni pracownicy,
  • Elastyczny model biznesowy,
  • Silna, stabilna finansowo firma,
  • Gwarancja najwyższej  jakości realizowanych przez nas dostaw.

 

Nasz magazyn

Powierzchnia naszego magazynu to ponad 1200m², z miejscem na 500 palet. Pomieszczenia te są całkowicie zgodne z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (Good Distribution Practice). Wyposażone są w regałowy system wysokiego, średniego oraz niskiego składowania, który jest obsługiwany przez zintegrowany system zarządzania. Całodobowy monitoring temperatury i wilgotności gwarantuje prawidłowe warunki przechowywania produktów leczniczych.

Magazyn Forfarm Sp. z o.o. Magazyn Forfarm Sp. z o.o.

 

Jesteśmy członkiem:

SIRPL - Stowarzyszenie Importerów Równoległych Produktów Leczniczych. Członkami stowarzyszenia jest 7 firm zajmujących się importem równoległym na terenie Polski.


EAEPC - European Association of Euro-Pharmaceutical Companies. Stowarzyszenie to jest rzecznikiem dystrybucji równoległej leków w Europie. Zrzesza ponad 70 firm z 20 krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

BCC - Business Centre Club. Prestiżowy klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.Wyróżnienia:
Jesteśmy laureatem 26. edycji Medalu Europejskiego – wyróżnienie przyznane za działalność odpowiadającą standardom europejskim.

Siedziba firmy

Forfarm Sp. z o.o.
04-458 Warszawa
ul. Chełmżyńska 219
+48 22 206 55 55
office@forfarm.eu

Hurtownia farmaceutyczna

Forfarm Sp. z o.o.
04-458 Warszawa
ul. Chełmżyńska 219
Zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej nr: GIF-N-411/649/1-6/MSH/12, GIF-N-4430/46/AB/12

Polityka Plików Cookies
Copyright © 2016. Forfarm Sp. z o.o..